Winx Club: Data 8 sezonu i nie tylko...
Dodane przez Bandulka dnia 10/06/2018 13:06:06


Mam dla Was prawdziwego newsa! Zastanawiacie się o co chodzi?
Już mówię, otóż 27 września w Loreto, w siedzibie Rainbow, we włoskiej prasie odbyło się spotkanie, podczas którego ukazano dziennikarzom studio produkcyjne - największe w Europie - oraz nowe projekty, nie tylko animacje, które Rainbow zaprezentowało. Spotkanie było okazją dla Licensing Italia do przeprowadzenia wywiadu z Iginio Straffi, założycielem i dyrektorem generalnym Rainbow.
W wywiadzie zapowiedziano premierę 8 sezonu wiosną 2019 roku, a także serial z prawdziwymi aktorami Live Action, który również może mieć premierę w 2019 roku na 15-lecie Winx Club.
Według VkWinxClubRus pierwsze odcinki 8 sezonu mogą pojawić się pod koniec stycznia, a resztę wiosną.
Dodatkowo 8 sezon kierowany dla najmłodszej publiczności czyli prawdopodobnie od 3 lat, a Live Action jest kierowany dla nieco starszej publiczności czyli od 15-30 lat.
Pełny wywiad możecie przeczytać w rozwinięciu newsa.

Rozszerzona zawartość newsa


LI Franczyza Winx będzie świętować swoje pierwsze 15 lat w 2019 roku wraz z premierą serii 8. Skąd pomysł stworzenia tych postaci i skąd się wzięła nazwa?

Zrozumiałem, że wszyscy wielcy twórcy proponowali bohaterów tylko dla chłopców, więc pomyślałem o stworzeniu kobiecych bohaterek , nosicielki pozytywnego, wesołego i barwnego przesłania .

Zainspirowały mnie magiczne sagi, tworzące wróżki, których główną cechą są tradycyjne skrzydła, w angielskich skrzydłach. Jednak musiałem znaleźć łatwą do obrony nazwę w nagraniach firmowych na całym świecie, więc najprostszą i najbezpieczniejszą rzeczą było stworzenie neologizmu: Winx z "x"!

Winx można czytać i wymawiać tak samo we wszystkich językach . Dodatkowo udało mi się stylizować "x" za pomocą znaku graficznego, który przypomina parę skrzydeł. Stąd marka, którą udało nam się dobrze wypromować... Jej wyjątkowość jest potwierdzeniem, że wybór był na miejscu!

LI Sukces Winx w ciągu tych 15 lat pokazuje, że marka była w stanie dostosować się do gustów i zmienionych cech młodych dziewcząt: jak to było możliwe?

Od ich debiutu popularność Winx wzrosła, zostały one w stanie odkrywać siebie, nadążają za duchem czasu, nawet jeśli jest to nieprzewidziane. Fakt Winx natychmiast stanowiły ideę kobiet, kanciasty i współczesny, jednego, który pojawił się w ostatniej dekadzie. Bohaterki są silne, niezależne i zdolne do samorealizacji. W rzeczywistości, po prostu przeciwieństwem tego, co zwykle dzieje się w tradycyjnych bajkach, w pierwszym filmie jedną z Winx uratowały Skamieniałego mężczyznę...

Bloom, Stella, Flora, Aisha, Musa i Tecna, dzięki swojej magii i dzięki takiej wartości jak przyjaźń, pozytywność, hojność i zaangażowanie, które nadal sprawiają, wzrosła w ostatnich latach miliony dziewczynek, towarzyszące im od pokoleń i stając się w efekcie „ wiecznie młode ”, czyli klasyczna marka , a rzeczywistość w zasięgu międzynarodowym, ale jednocześnie obejmuje wszystkie włoskie cele.

Graficznie ewolucja wróżki poszedł z pierwszych ręcznie wykonanych rysunków wykonanych animacji w 3D z efektami specjalnymi bardzo wysokiej jakości wykonane w badaniach CGI Rainbow.

Dziś marka Winx jest dystrybuowana w ponad 100 krajach ; Wyprodukowano 7 seriali telewizyjnych , 2 inne seriale telewizyjne z Netflix , 3 filmy filmowe , występy na żywo i międzynarodowe musicale .

2019 będzie rokiem obchodów, 15 lat sukcesów wraz z dziewczynami wczoraj i dziś, z planem dla dzieci specjalnej, która będzie wiązać je z dużą ilością wiadomości i projektów: podróżny wystawę 15 lat Winx że zostanie zainaugurowany w Lucca Comics and Games w dniu 31 października 2018 r., aby przenieść się następnie do Mediolanu i kontynuować w krajach europejskich w 2019 r.

Wiosną 2019 r. Nadejdzie kolejny rozdział sagi, nowa seria 8 , która zaprezentuje wróżki w nowej transformacji, wraz powrót najpopularniejszych Klubów Winx, Enchantix, Syrenix i Butterflix.

Również w 2019 roku pojawi się nowy występ na żywo w teatrach na całym świecie : wspaniałe show, które oczaruje publiczność efektami specjalnymi, najnowszymi technologiami, hologramami i spektakularnymi efektami świetlnymi.

Wreszcie, oczekiwany serial telewizyjny na żywo z koproducentem z Netflix, który przekonuje, że Winx przekształci się w "ciało i kości", aby nadal wzbudzać zainteresowanie dużej grupy młodych ludzi.