CZWARTE URODZINY FAIRYWORLD
Dodane przez Bandulka dnia 10/03/2018 16:10:59

Witajcie Moi Mili!

Dziś mamy wspaniały i wyjątkowy dzień! Zastanawiacie się o co chodzi? A więc dzisiaj są już CZWARTE URODZINY FAIRYWORLD!
Z tej okazji organizujemy miesiąc dla FW, w którym będzie deszcz nowości na stronce. Jeśli chcecie razem z Nami je uczcić to w rozwinięciu newsa możecie złożyć życzenia, a także znajdziecie wszystko to co już zdążyliśmy zrobić przez te 4 lata.
Rozszerzona zawartość newsa

Jak już wspominałam FAIRYWORLD KOŃCZY CZTERY LATA.
Z tej okazji czas na rezultaty:
1. Jak zauważyliście rozbudowaliśmy forum oraz dodaliśmy osobne linki do pobrania z chomika i mega do każdego z tematów. Wystarczy się zarejestrować lub zalogować na stronkę.

2. W dziale Odcinki zostały wymienione wszystkie odcinki z 7 sezonów, odcinków specjalnych oraz filmów. Dodatkowo dodaliśmy nagrane przeze mnie odcinki z World of Winx z polskim dubbingiem,a także z polskimi napisami do wyboru.

3. Przez ten czas dodaliśmy linki do pobrania odcinków w jak najlepszej jakości, a ten dział został ukończony.

4. Jak każda stronka, posiadamy książki oraz komiksy. Jak zauważyliście komisy są nadal dodawane w jak najlepszej jakości i w miarę możliwym sposobie do czytania.
Wystarczy się zarejestrować lub zalogować na stronkę.

5. Możecie również posłuchać całej gamy utworów muzycznych z całego serialu Winx Club, które zostały wymienione na nowe.

Jak Wam się podobają nasze osiągnięcia?